Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 01.05.2024, 23:31

Сайт вчителя математики Пап Тетяни Миколаївни

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Аналіз роботи за минулий рік

Аналіз роботи методичного обєднання

вчителів природничо-математичного циклу

Федіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

за 2017/2018 навчальний рік

 

У 2017/2018 навчальному році відповідно до наказу про методичну роботу в школі було створено шкільне методичне обєднання вчителів природничо-математичного циклу. Головою ШМО було обрано вчителя математики та фізики Пап Т. М. , секретарем – вчителя хімії Свінтковського Д. М. Члени методичного об’єднання вчителів природничо-математичного циклу працювали згідно Положення про методичне об’єднання вчителів природничо-математичного циклу та Положення про керівника методичного об’єднання вчителів природничо-математичного циклу.

У 2017/2018 навчального року методичне об’єднання вчителів природничо-математичного циклу провело п’ять планові засідання.

Згідно річного плану школи у грудні відбулася перевірка стану викладання алгебри, геометрії та фізики, яка визначила роботу вчителів математики та фізики Пап Т. М. та Свінтковського Д. М.. на належному рівні. Аналіз показав, що вчителі приділяють велику увагу методиці викладання предметів алгебри та геометрії, фізики працюють згідно методичних рекомендацій та програм, використовують дидактичні матеріали, впроваджують на уроках роботу над методичною темою.

На засіданні РМО вчителів математики вчитель математики Пап Т. М. провела майстер – клас для колег з теми: «Національно-патріотичне виховання самосвідомості особистості на уроках математики».

У жовтні - березні були проведені виїзні тренінги по підготовці до ЗНО для вчителів математики, біології, географії, хімії, фізики.

Вчителі математики 16 березня 2017 року організували участь 10 учнів 2-11 класів у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру – 2018». За результатами перевірки «добрий результат» отримали - 10 учнів.

Членами шкільного методичного обєднання вчителів природничо-математичного циклу були проведені позакласні заходи:

  • Математичні перегони; 5-11 класи
  • Українські генії математики; 9 клас
  • Математика у реальному житті; 10 клас
  • Весела геометрія; 7 клас
  • Математичний Quest; 5-11 класи
  • Цікава математика; 5 клас
  • Виставка юних умільців; 5-11 класи
  • Безпечна робота в Інтернеті; 5-8 класи
  • Подорож природними обєктами материків; 7 клас

Був проведений предметний тиждень з фізики згідно річного плану школи. Вчитель фізики Свінтковський Д. М. підготував та провів виховні позакласні заходи з фізики:

  • Екскурсія до лабораторії фізики (5 клас)
  • Перегляд відеофільму «Таємниці космічних досліджень. Всесвіт» (7-11 класи)
  • Брейн-ринг (10-11 класи)
  • Інтелектуальна гра «Найрозумніший» (7-11 класи)
  • Тлумачний словник (9-11 класи)

У жовтні в школі були проведені І етапи Всеукраїнських учнівських олімпіад з дисциплін природничо-математичного циклу, переможці яких приймали участь у ІІ етапі у листопаді-грудні з математики, фізики, ІКТ. За результатами І етапу переможці були виявлені не в кожному класі.

Учні 9 класу у червні склали державну підсумкову атестацію з математики та біології. За результатами навчальних досягнень учнів відбувся наступний розподіл в системі оцінювання:

Математика (інтегрована письмова робота з алгебри та геометрії) – вчитель Пап Т. М.

Початковий рівень – 2

Середній рівень – 2

Високий рівень - 3

Біологія (письмова робота) – вчитель Безносенко Л. В.

Початковий рівень – 2

Середній рівень – 2

Достатній рівень - 3

Вчитель математики Пап Т. М. та вчитель біології Безносенко Л. В. здійснювати підготовку учнів 11 класу до зовнішнього незалежного оцінювання – 2018, проводили індивідуально-групові консультації для випускників.

Впродовж навчального року вчитель математики Пап Т. М. працювала над персональним сайтом http://fediivka-school.at.ua

Голови методичних обєднань школи запланували створити сайт методичної роботи школи.

Вцілому слід вважати, що робота шкільного методичного обєднання вчителів природничо-математичного циклу була проведена на належному рівні. Рекомендовано розробити заходи щодо усунення недоліків роботи вчителів за диференційованими групами, провести діагностичну роботи по виявленню проблеми нерезультативності роботи вчителів, запланувати на наступний рік удосконалення роботи вчителів з обдарованими дітьми, підвищення якості знань учнів з предметів природничо-математичного циклу, активізувати участь учнів у олімпіадіх та конкурсах предметів природничо-математичного циклу, запланувати тематику засідань з методики вичення географії, оскільки предмет викладається вчителем, що не є спеціалістом у даній предметній галузі, здійснювати якісну підготовку учнів до ЗНО та ДПА з предметів природничо-математичних дисциплін.

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz